Результат пошуку зображень за запитом "сміттєпереробний завод"

Сьогодні, 8 червня, на засіданні позачергової сесії міськради депутати проголосували за підписання Меморандуму про співпрацю між міською радою, Міністерством оборони та Івано-Франківською ОДА.

Для реалізації цієї мети планують виділити 10 га землі. Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що питання досить складне, але водночас – необхідне. Адже завод слугуватиме не тільки місту, але й усій області, пишуть Версії з посиланням на МВК.

З цього приводу працювала робоча група на чолі з першим заступником міського голови Миколою Вітенком та народним депутатом Анатолієм Матвієнком. Клопотали про виділення землі як область, так і місто.

“Цей Меморандум – це спільний крок, до нього нам доводилося довго йти. Ми зверталися до Міністерства оборони України, щоб виділити ділянку для спорудження заводу. Адже зараз земля перебуває у власності ДП “Івано-Франківського військового ліспромкомбінату”, – пояснив Вітенко.

Згідно з Меморандумом землю мають передати на постійне користування місту. У свою ж чергу міська рада зобов’язана сприяти вирішенню житлових питань військовослужбовців.

“Ми розуміємо, що для уникнення сміттєвої катастрофи, потрібно реалізовувати відповідні програми. І місто рухається в цьому напрямі. Вже зараз у тестовому режимі працює сортувальна лінія на території Полігону, а у найближчий вівторок офіційно її відкриємо. А наступним амбітним планом є спорудження сміттєпереробного заводу”, – прокоментував Марцінків.

Також міський голова нагадав, що для організації якісної роботи сортувальної лінії є потреба у працівниках, адже вакансії й далі відкриті. Тож закликав усіх, хто у пошуках роботи звертатися до керівництва ТПВ «Полігон» за детальною інформацією.