Пов’язане зображення

Відома співачка Міка Ньютон, яка наприкінці минулого року вийшла заміж за власника модельного агентства Кріса Сааведру, наразі вперше поділилася подробицями свята.

Зірка, яка вже довгий час живе у Сполучених Штатах Америки, розповіла, що познайомилась зі своїм чоловіком в супермаркеті. Тільки-но тоді їй було не до романтичних стосунків. Усі її думки були лише про те, як збудувати кар’єру у незнайомій країні, тому Крісу довелось докласти зусиль, щоб завоювати прихильність Міки. Лише через рік залицянь вони почали зустрічатись, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Міка Ньютон з чоловіком

“Я його перевіряла, на нерви діяла. І так думаю: нічого собі ти витримуєш”, – зізналася співачка у програмі “Життя відомих людей”.

Так, після чотирьох з половиною років разом Кріс освідчився співачці в її улюбленому ресторані, де на відеозв’язку були всі її рідні! І вже за рік майже усі родичі зірки, окрім її рідної сестри, якій відмовили у візі, з’їхалися в США на весілля.

Це просто дуже сумно. Відплакала. Ну от реально. Були всі, тільки не вона”, – зазначила Міка.

У свій найщасливіший день наречена сумувала за сестрою, однак її новоспеченому чоловікові Крісу вдалося покращити їй настрій. Разом з друзями-американцями він приголомшив гостей гопаком, який хлопці потайки вивчили спеціально до інтернаціонального весілля.

“Український гопак дуже ж спортивний. Але там були хлопці, які не дуже спортивні. В нас навіть порвалися штани. Так танцювали хлопці, що костюми вже не витримали”, – пригадала Ньютон.

 

Артистка також зізналася, що вже остаточно осіла у США, але зізнається, що досі чекає на свою заповітну роль, а також про те, що з кар’єрою співачки ще не покінчено.

“Мені кажуть: що, ти тепер актриса, ти тепер не будеш співати? Співати я буду. Ну це неможливо. Я співаю з дев’яти років”, – заявила зірка.