Андре Тан назвав учасницю шоу “Модель XL” з Франківська “людиною-загадкою”

Сьогодні о 22.00 на «1+1» покажуть півфінал проекту «Модель XL». До нього потрапили 5 дівчат з пишними формами, серед яких –  Марія Павлюк з Івано-Франківська. Вони боротимуться за звання найкращої української моделі плюс сайз. Проте, лише три учасниці отримають «квиток» до фіналу, , пишуть Версії з посиланням на Галку.

У півфіналі дівчата візьмуть участь у найвідвертішій фотосесії сезону, під час якої вони позуватимуть у стилі ню, кинувши виклик власним страхам та суспільній думці.

Сором’язлива Марія Павлюк з Івано-Франківська, для якої вкрай важлива думка чоловіка, також ризикне роздягнутися перед цілою країною.

«Для мене Маша – це людина-загадка у цьому проекті. Я б ніколи не подумав, що вона увійде до п’ятірки фіналісток. Але кожне нове завдання вона робила на відмінно. У цьому проекті вона розкривалася наче бутон троянди. Для мене це дівчина, яка сама себе зробила», – говорить дизайнер Андре Тан, член журі проекту.

Дівчата, які найкраще проявлять себе, візьмуть участь у найбільш видовищному випробуванні на проекті «Модель XL». Учасниці перевтіляться у лісових мавок та стануть частиною справжньої містичного дійства.

Одягнувши ексклюзивні українські вбрання та граючи свою роль у театралізованій постановці, вони дефілюватимуть босоніж серед столітніх дубів у нічному лісі. Розшиті плахти, сорочки та кожухи доповнюватимуть вінки з польових трав та квітів, створені вручну майстрами на замовлення команди стилю проекту «Модель XL». Цікаво, що вага вінків іноді досягала 5 кг, а розмір – до 1 метру в діаметрі.