Про це заявив український композитор, співак Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), пишуть Версії з посиланням на zik.

«На все свій час. От мені все важче і важче бути в образі Вєрки Сердючки. Все змінюється, а тому так, як би я хотів це робити, у мене поки не виходить, а те, що було раніше – уже в минулому та давно нікому не цікаво», – переконує Андрій Данилко.

Зокрема, за його словами, сьогодні українська музика перейшла на новий етап, де з’явилося чимало молодих і талановитих виконавців. Окрім цього, Данилко додає, що саме перший Національний відбір на Євробачення дав старт новому музичному поколінню в Україні.

«Чесно кажучи, я розумію наскільки це все круто, тому мені самому б хотілося виступати так, як і молоді виконавці. Однак, щодо Вєрки Сердючки, то ми таки вирішили, що у 2018 році організуємо прощальний тур. Це буде концерт, головну роль на якому зіграють не декорації, а спогади, спілкування та емоції»,– зазначає артист.

Окрім цього, Андрій Данилко розповів, що нині люди втомилися від політики, тому дуже часто звертаються до нього та вимагають повернення на сцену Вєрки Сердючки.

«Дуже часто до мене на вулиці підходять люди, більше того, мені діти пишуть листи, щоби Сердючка повернулася. Насправді, це дуже зворушливо. І я їх розумію, адже в країні сіро та сумно, а людям потрібне свято»,­­­– каже Андрій Данилко.