Він сказав, що хоче розповісти з власного досвіду про людей, які сприяли організації у втіленні «неймовірно крутих соціальних проектів» для наших Захисників.

«Це сильні особистості в яких явно виражені добрі риси Людяності, Честі і Гідності. Вони стали нашим форпостом допомоги і руху вперед у найважчий час, коли поверталися з фронту наші бійці. Коли тільки формувався ветеранський рух і ніхто не мав уявлення, що з цього всього вийде. Як себе вести, що говорити, які дії вчинити, щоб адаптувати і підтримати наших Захисників. Ми згуртувались, почали втілювати ідеї та ініціативи в життя, не чекаючи допомоги від влади. І люди про яких я хочу Вам розповісти, були для нас надійною опорою, вони повірили у нас. За їхньої підтримки нам вдалося реалізувати десяток соц. проектів, вони не розкажуть вам про це, але я хочу щоб ви знали кому можна прийти і сказати людське і щире – ДЯКУЮ!», – написав Василь Андріїв.

Серед постатей заступник голови правління Івано-Франківської Міської Асоціації учасників АТО назвав Володимира Яблоня, Петра Шкутяка, Володимира Фецича і Віталія Яворського.

“Яблонь Володимир – Ваша підтримка була і є важливою для нас. Ви людина честі і слова!

Шкутяк Петро – ти завжди відстоював учасників АТО, ти справедливий і прагматичний, маю честь!

Фецич Володимир – на тебе завжди можна покластись, ти надійний і головне щирий товариш!

Яворський Віталій – ми з тобою чимало зробили, ти сильний характером, чесний і відповідальний керівник!”

«Я хочу, щоб ветеранська спільнота Івано-Франківська і вся громада знала, що завдяки підтримці і розумінні цих Людей ми досягли неймовірних результатів, наші ідеї та проекти втілені в життя з їхньою безпосередньою допомогою! Ви знаєте, я завжди оцінюю людей виключно по справах, а не обіцянках чи красивих словах. Тому, запевняю вас – цим людям ми повинні сказати – Дякую! Все в житті насправді простіше, просто ми часто самі ускладнюємо все. Від нашої команди, бажаємо Вам успіху і перемог на життєвій ниві!», – написав з повагою Василь Андріїв.

Окремо, Василь Андріїв висловив подяку діючому міському голові Руслану Марцінківу та підтримав його:

«Буремні часи народжують сильних лідерів..

Ми можемо багато обговорювати особистість, його слабкі і сильні сторони, але в більшості випадків ми акцентуємо увагу на Людяність цієї особи. Ми оцінюємо людей в міру наших моральних цінностей, досвіду, виховання та здобутих знань і тверджень.

Я хочу вам розповісти про сильного лідера, який сформував себе самостійно в не простий для країни час. Ймовірно ніхто інший ніж він, більше не вірив у свої сили та знав, що досягне своєї мети.

Наполегливість і твердість характеру зробила свій внесок у його образ сильного і впевненого лідера, який може вести свою команду до перемоги. Ми з ним познайомились в далекому 2015 і далеко не з найкращої сторони ми думали один про одного. Але проходив час і доля звела нас в прагненні змін, втіленні ідей і проектів. На той час, в нас було багато ініціатив. Попри норовливість і парадигму різних бачень ми спрацювались. Цьому передувала спільна справа на благо наших Захисників. І це принесло колосальні результати!

Були різні і не прості ситуації, але я хочу сказати Вам, що в мене залишився приємний слід від спілкування та спільної роботи. Це харизматична і досить сильна особистість, яка щодня демонструє неймовірну працьовитість, пріоритетом, якої є інтереси мешканців нашого міста. Так він політик і звісно робить чимало помилок, але мені здається, що його це тільки загартовує. Ми пройшли довгий і не простий шлях. І Бог суддя ми пережили різні моменти, від схвалень до неймовірної злості. І здавалося вже ніщо і ніхто не може зупинити цей рух вперед, рух до перемоги.

Він зробив найбільший внесок у нашу соціально відповідальну справу серед усіх. Він людина честі і слова.
Я веду мову про мера Івано-Франківська – Руслана Марцінківа (Руслан Марцінків).
Знаю, що є люди які його підтримують і ті, що не задоволені ним. Право кожного з нас мати свою думку і переконання. Завжди добре і погане пізнається в порівнянні. Єдине, хочу з досвіду сказати вам – таких людей, як Руслан сьогодні дуже мало. Світ змінюється і в дефіциті стають людські, справжні якості, як і позитивні риси характеру.

Доброта і щирість – це те, чого нам найбільше не вистачає. Чесність і відданість своїй справі яскраво вирізняє таких людей. І я впевнений, що зроблені ним справи і втілені ідеї в життя – це найкращий показник, який як індикатор визначає силу нашого позитивного сприйняття.

Від себе особисто і від нашого колективу хочу подякувати за спільну справу, за втілені і реалізовані проекти в життя і бажаю успіху та перемог на життєвому шляху!
Бажаю, щоб ніщо не стало на заваді продовжити розпочате..

З Богом! До перемоги!».

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!