Патрульні поліцейські забезпечували громадський порядок на вул. Крихівецькій через ДТП, яка там трапилась. Відтак, інспектори допомагали двом водія оформити ДТП за європротоколом. Раптом помітили по даній вулиці BMW X5, який мчав на великій шидкості. Не встигли зреагувати, як водій даного ТЗ не впорався із керування і в’їхав у людей – тих, які оформляли ДТП за європротоколом та патрульного. Таким чином,  водій BMW X5 збила патрульного та двох цивільних осіб. При цьому автомобіль продовжив рух, пише МІСТО.

За кермом  BMW X5 знаходилась жінка. Вона була з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Інспектори подали орієнтування на ТЗ і викликали швидку. За деякий час автомобіль, на якому було вчинено ДТП, проїхався попри місце аварії і рухався у напрямку Старого Лисця. Патрульні кинулися наздоганяти ТЗ. За 4 км від місця події таки зупинили авто. За кермом уже був чоловік, а жінка – збоку. Пояснив, що дружина передзвонила і сказала забрати автомобіль. Прибувши до неї помітив пошкодження, але не знав що ж сталося, тому вирішив їхати додому. Інспектори перешкодили таким неправомірним діям. Зараз на місці працюють слідчі.

Додамо, що жінку було доставлено в Івано-Франківський обласний наркодиспансер, що по вул. Млинарська, 21. Вміст алкоголю у крові жінки перевищував норму – 1, 85 проміле.

Відомо, що потерпілі зараз в лікарні. Патрульного оперують, він при свідомості. Цивільні знаходяться в реанімації.

Коли журналісти прибули на місце пригоди, жінка поводилася агресивно, вживаючи нецензурну лексику. 33-річна пані Тетяна відмовилась спілкуватись з журналістами. За словами поліцейських, жінка не визнає вину, але каже, що вживала алкоголь. Саме так пані Тетяна святкувала перемогу в тендері. Каже, випила лише 50 грамам коньяку. У власних словах жінка-водій невпевнена і часто змінює їх.

Згодом буде проведено ряд експертиз і встановлено усі обставини ДТП. Слідчі продовжують працювати на місці події, а патрульні – забезпечувати громадський порядок.