«Богдан» похвалився двома авто-новинками для ЗСУ

Про це пишуть Версії з посиланням на «Преса України».

“Барс-8” – автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність більше 2 тонн та призначений для перевезення особового складу до 10 осіб по пересічній місцевості, дорозі без покриття з метою виконання тактичних завдань.

Серед основних переваг “Барс-8”: забезпечення протимінного та балістичного захисту за стандартом STANAG 4569 Level 2, надійне повнопривідне шасі DodgeRam, посилена підвіска та мости, 6,7-літровий турбо-дизельний двигун Cummins потужністю 385 к.с., що надає автомобілю здатність долати круті підйоми та низький центр ваги, що унеможливлює перевертання при подоланні складних перешкод.

Спеціальний “командирський” автомобіль Богдан 2351 – повнопривідний п’ятимісний автомобіль. Дизельний силовий агрегат Богдана 2351 має об’єм 2,0 л, потужність 105 кВт (143 к.с.) з максимальним крутним моментом 310 Нм/1800 об/хв, що поєднаний з механічною 6-ступеневою КПП. Особливістю спеціального військового “командирського” автомобіля є кліренс 200 мм та можливість блокування міжосьового диференціалу, що підвищує прохідні якості автомобіля в умовах бездоріжжя. Богдан 2351 здатен взяти на борт 5 осіб в обмундируванні та перевозити вантаж масою до 1100 кг.