Сьогодні було видано 97 талонів для реєстрації протягом дня дітей у ДНЗ “Вишиванка”. Працівники ЦНАПу взяли до уваги та керуватимуться списком батьків, складеним за принципом живої черги, яка створилася через значно більшу кількість бажаючих віддати своїх дітей до дитсадка, аніж останній може помістити.

2) Жива черга, як на мене, виявилась загалом виправданою, оскільки дозволила уникнути нарікань щодо можливих зловживань кимось з посадових осіб. Доброзичливців вистачає завжди) А так було забезпечено прозорість та належне анонсування початку реєстрації. Звісно, можна було б знайти й інший метод, але наразі переважна більшість батьків чітко розуміють, в котрій саме годині їм слід прийти і здійснити необхідні реєстраційні дії. Як і ті 97 осіб, які зареєструють дітей сьогодні, так і ті, які прийшли заздалегідь, однак реєструватимуться вже завтра

3) Ажіотаж був передбачуваний, оскільки, як уже писав, кількість бажаючих батьків зареєструвати/перереєструвати була значно більшою, ніж кількість місць.

4) Чекаємо завтрашнього ранку. Сьогодні можна відіспатись) Все буде гаразд) Написав Ігор Дебенко

Читайте також:

Це треба спокійно сприйняти і все буде добре, – Оксана Савчук про величезні черги до франківського ЦНАПу (див. ВІДЕО)

Нечуваний ажіотаж: як франківці після ночі у чергах проривались до ЦНАПу (фоторепортаж)

Франківці стояли у нічних чергах, щоб записати дитину в садок. Спостереження депутата Мерінова (фото)

Десятки франківців ночували під ЦНАПом, щоб зареєструвати дітей у садок (фото)