За відносинами двох зірок, українською та молдавською, стежить, як мінімум, уся Україна. Тіна Кароль та Дан Балан, вже другий сезон майстерно підігрівають інтерес до себе, не розповідаючи, що відбувається між ними насправді, та й чи відбувається взагалі.

Та схоже, що гра подобається як публіці, так і самим головним персонажам. Дан Балан інтригує глядачів, розповідаючи, що їхні відносини просуваються. Тіна – мовчить і лише загадково посміхається. Загалом, шоу триває. Всі задоволені. Якщо це шоу. Якщо ж відносини між двома зірками насправді є, то щось відбувається. Тіна Кароль вирішила навмисно показати, що вона одна і не думає про новий союз, пишуть Версії з посиланням на Today.

Так, у своїх сторіз Кароль опублікувала фото, на якому вона стоїть одна на темній сцені в промені софіта. Цей промінь утворює невелике світле коло на підлозі, в якому немає місця для іншої людини.

“Сцена – моє законна самотність” – написала на знімку співачка, не сказавши нічого та водночас сказавши дуже багато.

Загалом, хитра Кароль знову підкинула своїм фанатам поживу для роздумів. А може й справді вирішила таким чином дати зрозуміти, що в її особистий простір немає входу нікому.

Чи не тому так змінився її настрій, що Дан Балан нещодавно відсвяткував свій день народження в товаристві іншої красуні, з якою його пов’язують, судячи з фото та коментарів в Instagram, не лише дружні відносини.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!