Джерело: відповідь Зеленського на запитання під час спілкування з журналістами на фудмаркеті у Києві.

Пряма мова: “Я впевнений, що пан Бандера був би в шоці, чи пан Шевченко Тарас Григорович, були би в шоці, яка кількість вулиць (названа їхніми іменами, – ред.)”.

“У цілому про це питання я вже казав неодноразово. Реально, у нас дуже багато героїв України.  Мені здається, що кожну вулицю треба називати різними героями. У нас їх дуже багато”.

“Герой кожна людина, яка зробила цю країну незалежною, яка зробила цю країну відомою, завдяки якій її знають туристи”, пишуть Версії з посиланням на УП.

Деталі: Зеленський нагадав, що перейменування вулиць належить до повноважень місцевої влади.

Він також закликав називати вулиці іменами героїв сучасності – такими як футболіст Андрій Шевченко, легкоатлет Сергій Бубка, боксер Олександр Усик, боксери брати Клички тощо.

Окрім спортсменів, наступною його пропозицією став герой минулого – композитор Микола Леонтович. Зеленський згадав українського “Щедрика”, але не пригадав прізвище автора всесвітньо відомої композиції.

Президент зазначив, що, на жаль, туристи часто їдуть в Україну, щоб подивитись на Чорнобиль, і запропонував назвати якусь вулицю на честь героїв-чорнобильців. Наприклад, вулицю Московську у Києві, де проходить зустріч Зеленського із журналістами.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!