Електронний квиток: транспортні картки для пільговиків – вже у Франківську

Е-квиток Галку можна вже можна придбати в газетних кіосках Івано-Франківська. Поповнювати – в терміналах. Поїздка в е-квитком в комунальному транспорті міста дозволяє економити. Адже, вартість поїздки з електронним квитком складає 4 гривні, без – 6, пишуть Версії.

Ті, хто не встигли отримати свою пільгову Галку зможуть безоплатно їздити до 31 серпня.

“Пільгова “Галка” не обмежує кількість поїздок. Немає ніякого ліміту. Якщо ви отримали пільгову картку, то з її допомогою можна їздити комунальним транспортом без жодних обмежень ані в день, ані в місяць. Крім того, нагадую, що до 1 вересня пільгові категорії населення можуть користуватися комунальним транспортом за прид’явленням посвідчень. Але це лише до кінця серпня. Далі – безплатний проїзд лише з “Галкою””, – відначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Щоб записатися на оформлення пільгової розумної картки – телефонуйте:
– 1580
– 067 0101580
– 050 0101580.

Крім того, економити на поїздках в громадському транспорті зможуть і студенти. Вартість для них з карткою становитиме 50%

“Студенти можуть виготовити студентську картку. Вартість буде – 50%. Якщо не виходить оформити картку, тоді можна придбати Галку і платити 4 грн, а не 6, – додав мер.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!