Про це під час ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Кабмін дозволив роботу непродовольчих ринків із завтрашнього дня. Ми спільно з підприємцями цього добилися. Тож із завтрашнього дня промислові ринки розпочинають свою роботу з дотриманням всіх санітарних норм”, – заявив мер.

Очільник обласного центру відзначив, що очікується дозвіл на відновлення роботи звичного режиму громадського транспорту міста. Крім того, зросте вартість проїзду для тих, хто розраховуватиметься готівкою, пишуть Версії.

“Хочу кілька слів сказати про заяви, які сьогодні прозвучали. Ми ще не маємо постанов, але ми очікуємо, що міський транспорт повноцінно запрацює з 22 травня. Наш тиск міських голів, постійні звернення до уряду дають ефект. З 22 травня вже не по довідках, не по спецперепустках, а так, як належно, запрацює весь громадський транспорт з усіма відповідними пільгами, які передбачені органами місцевого самоврядування. Хочу нагадати, що в Івано-Франківську достатньо великі пільги в громадському транспорті. Ціна – хто не буде мати картки, пільгової чи звичайної, то вартість поїздки становитиме 6 гривень. З карткою – 4 гривні”, – пояснив Руслан Марцінків.

Крім того, є інформація, що з 22 травня запрацюють дошкільні заклади – дитячі садочки.

“Ми готові, єдине – можливо не зможуть відкритися дитячі садочки, де проходять ремонти по проекту Нефко. Але ми маємо взаємозамінність. Тож з 22 травня, якщо Кабінет Міністрів дозволить, то відповідно зможемо працювати. Також дозволять спортивні змагання, правда, без глядачів”, – додав мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!