Карантинне ноу-хау: 20 квітня Київ запускає дитячий садок онлайн ...

В мерії повідомили, як записатися в ці садки та правила щодо відвідування.

Батько чи матір звертається з відповідною заявою до керівника закладу освіти, який відвідує їхня дитина. Керівник закладу освіти формує список, враховуючи побажання батьків потрапити в ті садки, які приступають до роботи з 1 червня. В мерії просять найперше подавати тих дітей, батьки яких працюють. Проте, запевняють, що відмовляти нікому не будуть, пишуть Версії.

“Батьки приводять дітей на територію дошкільного закладу. Батьки повинні бути в масках. На вході їх зустрічає вихователь, теж в засобах індивідуального захисту і вимірює температуру. Якщо температура вища від 37,2 градусів – рекомендуємо дитині повернутися додому. В приміщенні кожного садка буде ізоляційна кімната. Якщо дитина захворіє під час навчання, то вона зможе там перебувати. Вчителі та працівники носять маски, діти масок не носять. Хоча учні повинні будуть носити маски в школах з 1 вересня”, – розповів директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Він додав, що батьки передаватимуть дитину за межами садка. Перед входом стоятиме антисептик, де за допомогою вихователя в ігровій формі дитині оброблятимуть руки. Діти митимуть руки щонайменше що дві години. Проводитиметься дезінфекція всіх поверхонь, який торкаються діти. Температура вимірюватиметься всім що 4 години. Крім того, забороняється використання килимів, м’яких іграшок, багаторазових рушників, перебування в кімнатах без змінного взуття.

На всі ці запобіжні заходи кошти виділені, тому чиновники запевняють, що жодних поборів з батьків на антисептики чи інші засоби здійснювати ніхто не повинен.

“Хочу запевнити всіх батьків, що 1 червня в усіх садках міста Івано-Франківська будуть наявні відповідні засоби захисту до рекомендацій МОЗ України. Тому ніяких коштів додаткових від батьківських громад не

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!