Без «політичних богів». У Калуші презентували «Платформу громад». ФОТО

Політична сила була створена в листопаді 2019 року і має осередки в 16-ти областях України, в яких визначені координатори. У основі своєї ідеології партія ставить чотири базових цінності: вільну людину, заможну родину, сильну громаду і соборну Україну, інформують “Вікна”.

Модератор заходу, один із засновників «Платформи громад» Ігор Пасічняк повідомив, що мета партії — зробити громади максимально організаційно й фінансово самостійними, забезпечити надання людям на рівні громад усього необхідного. На його думку, приймати ефективні рішення в громаді простіше, адже буде легше дійти згоди. Окрім того, довіра до прийнятих рішень буде більша, аніж до тих, які прийняті в обласному центрі чи у Києві.

Ігор Пасічняк зазначив, що «Платформа громад» — юридичний інструмент для об’єднання представників різних політичних партій:

“Ми бачимо в своїх рядах тих, хто на різних Майданах був з нами на одному боці барикад. Бо там ми не ділилися, ми всі були за справедливе діло, спільні цінності. На них і будуємо свою політичну програму”.

На презентації координатор «Платформи громад» в Івано-Франківській області Богдан Кобилянський закликав громади об’єднуватися і змінювати своє майбутнє на краще:

“Ніхто нам країну не змінить, якщо ми не змінимо її самі. Сьогодні з такою філософією ми збираємо однодумців на платформу,  а також тих людей, які мають історію успіху. Давайте об’єднуватися, давайте  робити це разом”.

На презентації голови різних ОТГ поділилися успіхами розвитку в своїх громадах. Серед них — голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак.

У коментарі «Вікнам» депутат Калуської міської ради Петро Білінський зазначив, що політична партія підтримує стандарти, реалізовані у кращих європейських практиках місцевого самоврядування. Він додав, що у «Платформи громад» немає «політичних богів», які нав’язують свою централізовану думку, проте є активні громадяни, які формують місцеву політику.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!