Результат пошуку зображень за запитом "бездоріжжя"

фото ілюстративне

Аварійно-небезпечний міст, котрому вже більше ніж півстоліття тріщить по швах. Кошмар з котрим щоденно зіштовхуються водії, які зранку їдуть на роботу до Івано-Франківська з Калуського напрямку і вечором повертаються додому.

Нагадую, що цей прикрий відрізок є частиною автомобільної дороги Н-10 національного значення на території України, яку щоденно долають тисячі транспортних засобів не лише української реєстрація, але й іноземних країн. Адже починається у Стрию, проходить через Болехів, Долину, Калуш, Івано-Франківськ, Коломию, Заболотів, Снятин, Чернівці, Новоселицю, і закінчується на пропускному пункті Мамалига на кордоні з Республікою Молдова, де переходить у молдовський автошлях М14.

Частину автодороги Н-10, що в селі Боднарів і на горі на межі Калуського та Тисменецького районів зробила фірма ПБС наприкінці 2017 – на початку 2018 років. Ситуація з відрізком в районі моста вирішується уже другий рік, а нам мабуть найближчим часом доведеться переносити свої автомобілі в руках, пишуть Версії з посиланням на My Travel Channel.