Результат пошуку зображень за запитом "вибори"

В президентські перегони вступило 4 кандидатів з Прикарпаття.

Пов’язане зображення

Юрій Дерев’янко, 1973 року народження (м. Надвірна, Івано-Франківська область), освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат, голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, член партії “Воля”, суб’єкт висування – партія “Воля”, пишуть Версії.

Пов’язане зображення

Андрій Новак, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, безробітний, член партії “Патріот”, суб’єкт висування – партія “Патріот”.

Результат пошуку зображень за запитом "Юрій Тимошенко"

Юрій Тимошенко, 1961 року народження, освіта професійно-технічна, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, народний депутат, член Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, безпартійний, cамовисування.

Пов’язане зображення

Олександр Шевченко, 1971 року народження, освіта вища, проживає в селі Поляниця Івано-Франківської області, народний депутат, член партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”, суб’єкт висування – “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”.

Згідно закону “Про вибори Президента України” кандидат на пост Президента України може мати по одній довіреній особі у кожному територіальному окрузі. На Прикарпатті 7 виборчих округів, отож кожен з кандидатів мав змогу подати до ЦВК 7 кандидатур своїх довірених осіб в цьому регіоні. Цим правом скористались Юрій Дерев’янко та Олександр Шевченко. А от Андрій Новак та Юрій Тимошенко поки не мають жодної довіреної особи в Івано-Франківській області.

Загалом в регіонах найбільше довірених осіб у Олександра Шевченка – 199. Юрій Дерев’янко має 131 довірену особу, Андрій Новак – 19, а Юрій Тимошенко – 12, причому всі у Донецькій області.

Довірені особи Дерев’янка на Прикарпатті (виборчий округ, ім’я, місце роботи)
ТВО №83 з центром в Івано-Франківську – Мельник Руслан Дмитрович – тимчасово не працює
ТВО №84 з центром у Тисмениці – Король Ольга Мирославівна – тимчасово не працює
ТВО №85 з центром у Калуші – Борецький Ігор Васильович – тимчасово не працює
ТВО №86 з центром у Долині – Дирів Іван Ярославович – Долинське ЛВУМГ філії УМГ “Прикарпаттрансгаз”
ТВО №87 з центром у Надвірні – Пришляк Тетяна Іванівна – Громадська організація “ВОЛЯ!”
ТВО №88 – з центром у Коломиї – Рогів Михайло Тарасович – фізична особа-підприємець
ТВО №89 з центром у Снятині – Рудик Марія Олександрівна – Благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка”

Довірені особи Олександра Шевченка (виборчий округ, ім’я, місце роботи)
ТВО №83 з центром в Івано-Франківську – Бондарчук-Грита Денис Володимирович – ТОВ “Маунт Студіо”
ТВО №84 з центром в Тисмениці – Олійник Володимир Євгенович – Громадська організація “Інститут розвитку міста “Новий Івано-Франківськ”
ТВО №85 з центром у Калуші – Якимчук Михайло Ігорович – фізична особа – підприємець
ТВО №86 з центром у Долині – Шевченко Алла Вікторівна – Долинський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Долинської районної ради
ТВО №87 з центром у Надвірні – Озорович Василь Васильович – Яремчанська центральна міська лікарня
ТВО №88 з центром у Коломиї – Костюк Ігор Васильович – КП “М’ясний павільйон”
ТВО №89 з центром у Снятині – Дасевич Степан Іванович – пенсіонер

Закон дозволяє реєструвати довірених осіб у будь-який час після реєстрації кандидата і аж до дня виборів.

Довірені особи кандидата ведуть агітацію за обрання його Президентом України, сприяють кандидату у проведенні виборчого процесу та представляють його інтереси .