І коли насправді чекати громадянам України безвізового режиму при в’їзді до Євросоюзу? Після багатьох названих високопосадовцями термінів, які не справдилися, питання залишаються швидше риторичними. А якщо все-таки безвіз для українців запрацює, які документи потрібні при перетині кордону і які процедури на самім кордоні можуть нас очікувати? Про це пишуть Версії з посиланням на ОДТРК Галичина.

Перш за все для безвізового перетину кондону з Євросоюзом, який нам обіцяють необхідний закодронний паспорт нового взірця – біометричний закордонний паспорт містить безконтактний електронний носій. Простійшими словами, при його виготовленні потрібні будуть ваші відбитки пальців. Тепер видають тільки такі закордонні паспорти і дітям від 16 років і дорослим. Державна Міграційна служба в Івано-Франківській області забезпечує всі умови для отримання закордонних паспортів.

Вартість послуги – адміністративний збір 557 грн. 32 коп. Якщо потрібно тернімово, то 810 гривень 32 копійки.

“Вже рік ми видаємо паспорти єдиного взірця. Раніше у нас були проїзні документи дитини іншого взірця. Тепер є єдиний взірець закордонного паспорта”, – розповів начальник управління ДМС в Івано-Франківській області Сергій Саїв.