“У мене з’явилося документальне підтвердження досить- розкішного життя Євгенії Тимошенко ( Євгенії Карр ) .

Виявляється , вона володіє апартаментами класу люкс в США . Штат Флорида. Місто – Майамі . А точніше – північ Майамі біч , в акурат навпроти знаменитих Багамських островів.

Будинок з еллінгом для яхт на узбережжі Атлантичного океану. Точна адреса : 3201 ne 183rd St , Sunny Isles Beach , Miami – Dade , Florida Сполучені Штати Америки.

Кому цікаво – може глянути в гуглмеп .Люкс апартаменти Євгенії Тимошенко розташовані у великому будинку – кондомініумі , споруди 2003 року, їм ще й 10 років не виповнилося .

Тобто , для мешканців передбачені всі блага цивілізації – від паркінгу і спорт- центру до басейну зі спа . Все це утримується за рахунок квартплати.

t1

Площа житла – 277 кв. м. або майже 3 тисячі квадратних футів в американській системі вимірювання . Апартаменти на дві окремі спальні і три ванні кімнати.

Судячи зі звіту , вартість апартаментів за останній рік зросла . Якщо в 2012 році ринкова вартість нерухомості становила 602000 доларів , то в 2013 вона зросла майже до 700 тисяч. При цьому оцінна вартість теж підросла , але не так істотно .

t2

Які докази , що ці апартаменти дійсно належать Євгенії Тимошенко ( Карр ) ?

Головний документ – копія довіреності , підписаної між якоїсь панамської компанії Mintaka SA і Євгенією Карр.

Документ дає право Євгенії Карр представляти інтереси компанії в сфері її бізнесу по всьому світу.

У довіреності Євгенія вказує своє громадянство та адресу проживання в США – ті самі апартаменти в Майамі . Причому , Євгенія пише ” проживаю ” – ” residing ” .
Це звіт про пошук власності .

У США будь-який бажаючий може дізнатися , кому що належить в країні. Для цього достатньо зробити запит до місцевого офіс нерухомості. Я зв’язався з товаришами в Штатах , і ось що отримав в результаті – апартаменти, які Євгенія вказала як своєї адреси , числяться на деякому Веньяміні Нілва .

Здавалося б , власник інший, так про що мова? ” Здавалося б ” . Насправді , перед нами чисто ” українська схема” – щоб приховати реального власника , нерухомість оформляють на юриста , адвоката чи будь-яке довірена особа, яка офіційно володіє майном , платить за нього податки і квартплату , насправді ж в будинку проживає зовсім інша людина .

Веньямін Нілву і Євгенію Карр пов’язує листування , викладена на сайті Жужалікс .

Наприклад , у квітні та липні 2012 року Веніамін надсилав Євгенії посилання на якісь фотографії на різних фотосервісів , які зараз , на жаль , стерті.

Листи Веньямин Євгенії :

http://www.zhuzhaleaks.com.ua/index.php?r=83&m=2972

http://www.zhuzhaleaks.com.ua/index.php?r=83&m=696

Веньямин Нілва має аккаунт в твіттер і сторінку на Facebook .

t4

Серед 7 людей , яких він постійно читає – твітери Юлії Тимошенко та Євгенії Карр.

Що ще пов’язує Веньямин і Євгенію , належить з’ясувати .

Знайдені секретні люкс апартаменти Євгенії Тимошенко в США ставлять під сумнів створюваний родиною Тимошенко міф про свою   “убогість ” . Декларація Юлії Тимошенко порожня. А дочка , виявляється , наторгувала варениками у дніпропетровській вареничною на апартаменти у Флориді.

В Україні можна все життя торгувати варениками , відбиватися від ментів , СЕС , податкової , і не заробити навіть на квартиру в Дніпропетровську , а не те , що на узбережжі Атлантичного океану.

Або хтось знає інших успішних українських торговців варениками з нерухомістю США ? А можливо , у Євгенії є якийсь інший надприбутковий підпільний бізнес , про який ми не знаємо ? ”

Анатолій Шарій