Раніше Бурштинська міська ТВК перенесла прийняття рішення по цьому питанню мотивуючи такі дії невідповідністю поданих документів.

Представник партії УДАР, який має намір балотуватися на посаду голови Бурштинської ОТГ Дмитро Симак на такі дії комісії заявив:

«Все, що сьогодні відбувається довкола моєї реєстрації, як кандидата на голову Бурштинської ОТГ, не вкладається в жодні правові норми. Я подав всі необхідні документи, які необхідні для реєстрації згідно чинного законодавства».

Бурштинська міська територіальна виборча комісія мотивувала відмову в реєстрації через те, що не отримала у визначений законом термін повідомлена про проведення конференції з метою висування кандидатів. Згідно із статтею 218 Виборчого кодексу України «Висування кандидатів організацією партії проводиться на її зборах, конференції у порядку, встановленому статутом партії та цим Кодексом. Про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції.»

Член політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» головуючий на відповідних зборах обласної організації партії із висунення кандидатів у депутати Юрій Соловей стверджує, що представники партії у визначений законом термін повідомили про збори з метою висування кандидатів Івано-Франківську обласну територіальну виборчу комісію, а норми Виборчого кодексу не передбачають повідомлення кожної із комісій, оскільки збори проводилися обласною організацією партії УДАР, яка і висувала кандидатів в депутати.

27 вересня на засіданні Бурштинської міської територіальної виборчої комісії було розглянуто питання про висування кандидатури Дмитра Семака на голову Бурштинської ОТГ. Розглянувши подані Дмитром Семаком документи комісія більшістю голосів прийняла позитивне рішення про реєстрацію: 14 «за», 1 «проти» та 1 «утримався».

Після повторного розгляду всіх пакетів документів списку кандидатів в депутати від партії УДАР було прийняте позитивне рішення про реєстрацію кандидатів до Бурштинської міської ради: 11 голосів «за», 1 «проти» та 4 «утрималось».

Дмитро Семак після засідання Бурштинської міської ТВК заявив:

«Рішення про відкладення розгляду моєї кандидатури на посаду голови Бурштинської ОТГ було політично вмотивованим та юридично необґрунтованим. Вважаю, що справедливість і верховенство права перемогли політичний тиск суперників».

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!