ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд в дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області.

В рамках річної програми оздоровлення 400 дітей працівників станції відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці. Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 2 млн 100 тис. грн.

У ДЛОК «Сокіл» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують оздоровчі процедури: озокирит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізпроцедури. Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії в Давній Галич, краєзнавчий музей в місто Яремче, Манявський скит, а також гірськолижний курорт Буковель та “Льодову арену” в місті Івано-Франківську.

Окрім того, виділено 414 путівок для працівників ДТЕК Бурштинська ТЕС та їхніх сімей для літнього оздоровлення на березі Азовського моря на базах відпочинку «Селена» та «Волинь».

«ДТЕК Бурштинська ТЕС дбає про здоров’я своїх працівників та їх сімей, тому щороку створює належні умови для фізичного оздоровлення та організації відпочинку своїх співробітників. Кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії до нового навчального року, цікаво провести літні канікули,» – зазначив директор ДТЕК БуТЕС Михайло Мальований.