020900.jpg

В урочистостях взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, представники ректоратупрацівники, студенти-першокурсники та їх батьки, представники засобів масової інформації. Серед запрошених – керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій, тренер-викладач з вільної боротьби Снятинської ДЮСШ, Заслужений тренер України Іван Курилюк.   Про це пишуть Версії з посиланням на сайт університету.

12.jpg

Святкову Академію розпочав вітальним словом ректор університету, професор Ігор Цепенда. Ігор Євгенович з приємністю привітав першокурсників, які обрали свою Alma mater Прикарпатський національний університет – один із найкращих і найрейтинговіших класичних університетів України. “Сьогодні Ви стали частиною нашої великої університетської сім`ї. Бажаю кожному із Вас за період навчання розвинути свої знання, реалізувати себе як особистість, успішно підкорити нові освітні вершин”, – сказав ректор.

Традиційно, у присутності усієї святкової аудиторії ректор університету Ігор Цепенда підписав наказ №1 «Про зарахування до складу студентів університету першокурсників». Далі, першокурсники, які наполегливою працею, здобутками та знаннями посіли найвищі сходинки рейтингу за своєю спеціальністю у вступній кампанії, першими отримали головний документ студента – залікову книжку, яка стане для них своєрідним літописом історії студентського життя на шляху до здобуття нових знань. Цьогоріч, за підсумками вступної кампанії 2017, лави студентів університету 1-го курсу навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» поповнили більше 2 тисяч молодих людей.

11.jpg

Під час святкової Академії студенти-першокурсники виголосили «Клятву студента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» та виконали студентський гімн «Гаудеамус».

З вітальними словами перед учасниками урочистостей виступив почесний гість, свого часу випускник університету, а нині керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій. Вітаючи студентів він зазначив, що Прикарпатський національний університет є найбільшим і найрейтинговішим вищим навчальним закладом на Прикарпатті і його високопрофесійні випускники працюють сьогодні в різних сферах діяльності.  Посадовець побажав першокурсникам головного – наснаги в здобутті знань, які стануть для кожного життєвим дороговказом.

Приємним моментом свята стало нагородження. Ректор університету Ігор Цепенда вручив грамоти студентам-переможцям та призерам Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт 2016-2017 н.р. та подякував за їх особистий внесок у розвиток рідної Альма-матер.Своєю чергою до першокурсників звернулася голова студентського Сенату університету Ірина Сапіга, яка закликала їх бути активними в житті університету, цілеспрямованими у своїх ідеях і планах.

Рішенням ректорату та Вченої ради було відзначено тренера-викладача з вільної боротьби Снятинської ДЮСШ, Заслуженого тренера України Івана Курилюка.  За творчу співпрацю з університетом його нагороджено високою відомчою відзнакою – медаллю “За заслуги перед Університетом”. Варто зазначити, що вихованці Івана Курилюка, які є сьогодні чемпіонами України, світовими призерами з вільної боротьби, успішно навчаються в Прикарпатському національному університеті та прославляють наш вищий навчальний заклад на спортивних змаганнях різних рівнів. Серед них –  Іван і Петро Білейчуки, Андрій Джелеп, Ігор Никифорук та ін. Тренер подякував ректорату та колективу вишу за високу нагороду та запевнив про подальшу співпрацю на благо Університету.

1.jpg

Урочиста святкова Академія, присвячена посвяті першокурсників у студенти, завершилася концертною програмою за участі  творчих колективів університету.