Згідно з презентованими в п’ятницю в агентстві “Інтерфакс-Україна” результатами соціологічного опитування “Політичні вподобання жителів Івано-Франківська та області”, проведеного Агенцією суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій 16-23 вересня, якби вибори відбулися найближчої неділі, то за Руслана Марцінківа проголосували б 43,2% респондентів, за Петра Шкутяка – 12,1%. Наталія Сербин (Українська Галицька партія) може розраховувати на 8,4% голосів, Олександр Богачов (“Слуга народу”) – 6%, Василь Стефанишин (“Платформа громад”) – 4,2%. За іншого кандидата готові проголосувати 26,1% опитаних, пишуть Версії з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Стосовно рівня довіри до перших номерів списків партій до Івано-Франківської обласної ради вподобання розділилися у такий спосіб: Олександр Сич (“Свобода”) – 28%, Олег Гончарук (“Платформа громад”) – 17,6%, Володимир В’ятрович (“Європейська солідарність”) – 14,1%, Василь Гладій (“Батьківщина”) – 10,2%, Олександр Шевченко (“За майбутнє”) – 8,5%. Інший – 21,6%.

У партійному розрізі, якби вибори до Івано-Франківської обласної ради відбулися найближчої неділі, картина така: “Свобода” – 25,4%, “Європейська солідарність” – 21,8%, “Платформа громад” – 15,6%, “Батьківщина” – 9,2%, “Слуга народу” – 8,4%, “За майбутнє” – 6,1%, “Українська Галицька партія” – 2,9%, “УДАР” – 1,8%. За іншу політсилу готові проголосувати 8,8% респондентів.

Відповідаючи на запитання щодо намірів взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня, “так, однозначно” сказали 59,9% опитаних, “ні, точно не голосуватиму” – 7,9%, “не впевнений, скоріш за все ні” – 10,5%, “так, скоріш за все” – 21,7%.

На запитання щодо правильного чи неправильного розвитку справ в Івано-Франківській області 41,7% опитаних висловили думку, що справи йдуть у правильному напрямі, 42,3% – у неправильному. 16% не змогли визначитися з відповіддю.

Опитування проведене Агенцією суспільно-політичних досліджень та комунікативних стратегій з 16 до 23 вересня в Івано-Франківській області. Вуличне опитування проводилося методом face-to-face за випадковою вибіркою, що включає 2000 жителів Івано-Франківської області віком від 18 років і старше (800 із них – жителі Івано-Франківська). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!