В рамках ворк-шоп фестивалю “Сеанс Міського Сканування”  на площі перед адміністративним будинком Івано-Франківська монтують тимчасову інсталяцію, пишуть Версії.

Один з авторів інсталяції Михайло Веклин розповідає, що вони (група дослідників та архітекторів) спостерігали за тим, як погода впливає мешканців міста та міський простір.

“В рамках фестивалю відбувається 12 ворк-шопів і ми беремо участь в одному з них, який називається “Метео Життя”. Ми досліджували простір Івано-Франківська і звернули увагу, що площа перед адміністративним будинком є прохідним місцем, але з 10-ї ранку до 7-ї вечора тут ніхто не відпочиває. А вже після 7-ї години тут відпочиває молодь (вони тут катаються на скейтах, роликах, велосипедах). Тут гуляють мами з дітьми. Ми помітили, що коли йде тінь то вони пересуваються вслід за нею. Ми хочемо зробити мобільні меблі, які б рухалися разом з тінню, разом з погодними умовами”, – говорить Михайло.

Кураторами інсталяції є Анна Доброва та Дмитро Ісаєв (засновники ГО “Містодія, м. Кив). Презентація інсталяції “Метео Життя” відбудеться в суботу 19 серпня в 17.00 в ресторані Urban Space 100.

Фестиваль “Сеанс Міського Сканування” є проектом платформи «Тепле Місто», проводиться за підтримки проекту DREAMactions (створений CANactions та WNISEF для сприяння реалізації практичних міських проектів на території України), Фонду ім. Гайнріха Бьолля та громадського ресторану Urban Space 100.