Про це повідомляє Благодійна організація “Час добра та милосердя”, пишуть Версії з посиланням на Типовий Франківськ.

Як зазначають волонтери, 7 січня мама з дитиною пішли гостювати до знайомого, чоловіка роздратував дзвінкий голос дитини і він почав бити чотирирічного хлопчика.

«Бив жорстоко, тріпав як шмат ганчір’я голову Юрка об підлогу, при цьому тримаючи та зажимаючи шию хлопчика… Мати Юрка зі всіх своїх сил намагалася відтягти нападника від свого синочка, але лють та сила нелюда здавалися непереможеними. В страху та паніці мати схопила телефон та набрала 102, але і цим не спинила агресора. Чоловік відкрив вікно, схопив хлопчик, та хотів викинути з 4-го поверху дитину. Мати мов оскаженіла пантера робила все, щоб завадити цьому. Вдалося стати між дитиною та нападником, за що той вдарив маму три рази викруткою (яка лежала поряд на тумбочці) чим зробив колоті рани їй…..Не зупиняючись, мама Юрка, коли вдалося минути небезпеку з вікном, вибігла з квартири, почала стукати до сусідів, але дверей ніхто не відкривав! Боротьба тривала допоки не приїхала поліція», – розповідають волонтери.

Наразі мама з сином знаходяться в обласній клінічній лікарні.

У дитини – струс головного мозку, гематоми на голові та шиї, шоковий стан.

Мама хлопчика також отримала тілесні ушкодження, коли захищала дитину.

«Коштів у жінки на повноцінне лікування та обстеження немає, тож просимо у вас допомоги! Від правильного обстеження та лікування залежить подальше життя дитини, тож дуже просимо — допоможіть! Також ми обов’язково після основного лікування долучимо консультацію психолога, щоб допомогти дитині пережити та забути цей жах», – звертаються до небайдужих волонтери.

Допомогти фінансово можна за реквізитами Карта ключ Приват банк –

5169330522151635 – Кушніренко Валерія,

Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Юри”

Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009

EGRPOU – 42732425

Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!