«Було організовано великий концерт, запрошені волонтери з усієї України, які завжди допомагають нашому батальйону. Бійців нагородили за бойову звитягу, за доблесть. На захід зійшлося багато відомих людей, багато містян.

Значна кількість командирів, які створюють кістяк 8-батальйону, родом саме з Нового Роздолу. Це люди, які залишили свої родини і добровільно, за покликом серця, совісті пішли захищати свою батьківщину.

Перед глядачами виступили такі відомі гурти, як «Тартак» і «Мері» – артисти, які завжди приїжджають підтримувати бійців на фронті, а зараз приїхали підтримати їх на святі.

Такий захід – це вагомий крок. На ньому не йшлося, як часто буває, про зраду, чи про те, що все погано. Говорили те, що ми – переможемо, ми сильні, кожен українець готовий взяти до рук зброю і захистити свою землю, свою родину і свою домівку», – наголосив керівник прикарпатського відділення штабу Яроша Василь Абрамів.

Також під час заходу був показаний фільм про створення Української Добровольчої Армії, бойовий шлях, звитяжні бої, різні події, які відбулися за роки війни.