Результат пошуку зображень за запитом "БК «Альянс ІФ»"

Завдяки такому рішенню, кожен власник квартири в житлових комплексах по вулицях Залізнична, 3, Богдана Хмельницького та Незалежності може перетворити однокімнатну квартиру в сучасну і простору квартиру-студію, з двокімнатної зробити трикімнатну, а відсутність балкону компенсувати просторою лоджією.

На етапі проектування клієнтівБК «Альянс ІФ» супроводжує професійний проектант, який консультує і втілює проект в життя разом із висококваліфікованими майстрами, за плечима яких багаторічний досвід роботи.

«Кожен з нас прагне жити в комфорті і щоб квартира відповідала індивідуальним умовам. Тому компанія «Альянс ІФ» пропонує перепланування житла під власне бачення. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими людьми, фахівцями своєї галузі. Проектант звертає увагу на всі побажання клієнта і створює оригінальний проект з дотриманням усіх технічних норм і правил. Прораб контролює, щоб будівництво велося згідно проекту з використанням якісних, безпечних і довговічних матеріалів. Тож таке житло в новобудові стає не тільки затишним і комфортним, а й максимально пристосоване до потреба майбутніх мешканців», – розповідає Катерина, керівник відділу продажу БК «Альянс ІФ».

Також у відділі продажу наголосили, що БК «Альянс ІФ» оголосила нові спекотні ціни, які діятимуть лише до кінця літа. Тому, поки хтось відпочиває на морі, хтось інвестує кошти в майбутнє:

Квартири в ЖК по вул. Залізнична (3 черга) – 12 000 грн/м2

Квартири в ЖК по вул. Незалежності (2 черга) – 10 000 грн/м2

Квартири в ЖК по вул. Хмельницького – 9 500 грн/м2

Команда БК «Альянс ІФ» запрошує відділ продажів: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 93А або за телефонами:

+38 (0342) 55 99 93
+38 (‎067) ‎30-30-778
+38 (‎050) ‎30-30-778