Також тільки у нього є список конкретних досягнень на посаді глави держави. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив блогер і політичний експерт Володимир Макарівський.

За його словами, зараз більшість кандидатів в президенти в своїх передвиборчих програмах оперують або загальними фразами, або відверто проросійськими гаслами, пишуть Версії з посиланням на 112 UA.

“Мало у кого є конкретика. Зеленський пропонує невиразну програму, нібито засновану на порадах людей, у Тимошенко тільки загальні фрази в дусі “зі мною заживемо добре” без пояснення, за чий рахунок, в проросійському таборі пропонують федералізацію, автономію Донбасу та іншу єресь. При цьому з “досягнень” Тимошенко – хіба що газові контракти, а Зеленського – постійне висміювання України. Так що залишається тільки один рейтинговий кандидат. Зібравши всі плюси і мінуси, на даний момент я схиляюся до того, щоб підтримати Порошенка”, – написав блогер.

Макарівський пояснює своє рішення тим, що у нинішнього президента є конкретні досягнення та результати роботи на внутрішньому і зовнішньому фронтах.

“Безвіз. Завдяки Порошенку ми можемо на вихідні змотатися в Мілан, Берлін або бюджетні Краків і Відень. Відновлення армії. Українська армія зараз, як ніколи наблизилася до стандартів НАТО. І може на рівних протистояти агресору на Сході. Томос. Порошенко зміг відновити історичну справедливість, адже православ’я в Києві з’явилося значно раніше, ніж у Москві. Асоціація з ЄС. Це одна з передвиборчих обіцянок Порошенка, яку він виконав. Децентралізація. Тільки при діючому президенті цей процес нарешті запрацював. Місцева влада отримала і повноваження, і гроші”, – конкретизував експерт.

Він також нагадав про створення президентом України антиросійської коаліції. Порошенко вдалося згуртувати розвинені країни в питанні санкцій проти РФ. Також до досягнень президента блогер відніс відхід від Москви, курс на Євросоюз і НАТО.

“З моменту здобуття незалежності Росія була для нас більше, ніж просто сусідом. Захоплення Криму і конфлікт на Донбасі змусив людей по-іншому подивитися в бік північного сусіда. Порошенко стимулює створення українського кіно, на радіо грає все більше української музики, в магазинах з’явилися книжки українською. Та й в цілому у країни курс на НАТО та ЄС, що з подачі президента скоро буде закріплено в Конституції. Ось, власне, щоб завершити розпочате, Петру Порошенку потрібен другий термін. В чому я його підтримую”, – резюмував Володимир Макарівський.