Результат пошуку зображень за запитом "замінування"

Він чекатиме на свій вирок у СІЗО Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом повідомлення про замінування.

Встановлено, що 46-річний житель Богородчанського району двічі, а саме 08.12.2018 та 12.12.2018, повідомив на лінію «102» ГУНП в області, що адміністративне приміщення Богородчанського ВП Надвірнянського ВП ГУНП в області та адміністративне приміщення Богородчанського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії «Управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» акціонерного товариства «Укртрансгаз» заміновано.

На даний час фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ч. 2 ст. 259 («Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності») КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За вчинення вказаних кримінальних правопорушень підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років, пишуть Версії з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.