Івано-Франківськ приєднав до себе два села і створив ОТГ

Згідно проєкту нового адмінподілу, Богородчанський район має стати частиною Надвірнянського. Проте мешканці та керівництво району хоче до майбутнього Івано-Франківського району. Вони неодноразово надсилали свої звернення в ОДА, проте однозначної відповіді не отримували. Відтак депутати підготували звернення до центральної влади, пишуть Версії.

На початку засідання сесії Івано-Франківської облради Манолій Піцуряк зачитав звернення від громади Богородчанщини до голови ОДА Віталія Федоріва.

«До нас звернулись керівництво Богородчанського району та громад краю з вимогою внести зміни до проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Івано-Франківської області та включили Богородчанщину у новоствореного адміністративного району з центром у місті Івано-Франківськ”, – виголосив з трибуни Піцуряк.

За його словами, підставою для такої заяви стало краще сполучення Богородчанщини з майбутнім центром району – Івано-Франківськом.

“Багато мешканців району працюють в обласному центрі», – додав депутат.

Це вже не перше подібне звернення громади.

“Ще у квітні звернення надсилали до міністра розвитку громад та територій та голови Івано-Франківської ОДА, але на нього ніяк не відреагували”, – відмітив Манолій Піцуряк.

Під час голосування за порядок денний представник Богородчанського району в облраді Святослов Никорович з голосу вніс проект рішення про розгляд звернення щодо приєднання Богородчаського району до Івано-Франківського. Відтак в кінці сесії депутати розглянуть це питання.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!