Жінка проживає сама на першому поверсі по вулиці Чорновола, 134а. У себе під вікнами на обгородженій ділянці пенсіонерка висадила понад 30 кущів троянд, нарциси, тюльпани.

“Огорожа була ще до мене. Пізніше я почала доглядати за цією ділянкою, а тепер ще й дивлюся за грядкою сусідки, яка, на жаль, померла. Просто мені приємніше, коли вранці дивлюся у вікно і бачу квіти, а не сміття”, – ділиться з “Галкою” Євдокія Кісельова, пишуть Версії.

Жінка розповідає, що тогоріч навесні до неї підійшов чоловік, який не представився і сказав, що жінка неправильно використовує прибудинкову територію.

“Сказав, якщо я не перестану використовувати прибудинкову територію, то мене оштрафуюють”, – згадує пенсіонерка.

А вже у грудні жінці прийшло повідомлення, що вона повинна сплатити 680 гривень – 340 гривень штрафу та 340 гривень пені. Пенсіонерка пішла у Муніципальну інспекцію з благоустрою, де сказали, що треба йти у міськвиконком.

“Пішла у міськвиконком, а їхня працівниця сказала мені, що вже нічого зробити не можна – треба платити штраф. Я їй сказала: “Як так? У мене син зараз воює в окопах, а мені за мою працю штраф виписують, де справедливість?”

Жінка сказала, щоб я “не грала кіна” і все”, – каже пані Євдокія.

Тому пенсіонерка оскаржує штраф у суді.

У Муніципальній інспекції з благоустрою наразі не можуть пояснити, чому жінці виписали штаф. Пояснюють, що через ремонт у офісі вони не мають доступу до бази даних за минулий рік. Однак пообіцяли розібратися в ситуації. Кажуть – просто за квіти штраф виписати не могли.