Для одних –  це лише представлення свого бізнесу чи бренду з контактною інформацією, а для інших – майданчик де відбувається продаж товарів та послуг на значні суми.  Проте, створенням якісного сайту справа не завершується. Скоріше, якраз навпаки, все тільки починається.

Адже в інтернеті дуже висока конкуренція і щоб ви могли змогу поборотися за свого клієнта вам необхідно обійти своїх конкурентів, а для цього знадобиться «розкуртка» вашого сайту. Щоб отримати бажаний результат та почати заробляти, звертайтеся до професіоналів  https://www.plerdy.com/ru/blog/19-sales-kpis/.

В даній статті розглянемо основні кроки, які допоможуть вам у просуванні вашого сайту.

Якісно розроблений сайт

Перш за все у вас повинен бути сайт, що розроблений з дотриманням певних вимог, а саме:

 • при розробці сайту були дотримані вимоги для оптимізації;
 • логічна та правильно розроблена структурасайту;
 • наявність на сайті інформації по всіх ключових запитах;

Контент

Контент – це інформація на сторінках сайту. Контентом може бути текст (статті, описи, рецепти), аудіо-матеріали (музика, аудіо-книги, звуки), відео (фільми, кліпи або навчальні уроки), зображення (фото, картинки, схеми і т.д).

Всі види контенту в сукупності для комерційного сайту (інтернет-магазину, наприклад), дають приголомшливі результати при продажах, в разі якщо він унікальний і корисний.

Інформація на сайті повинна бути корисна і унікальна. У всіх категоріях (цільових сторінках) нашого вашого сайту необхідно розмістити:

 • SEO оптимізовані тексти, написані для людей.
 • відео огляди, які підходять до ваших категорій
 • зображення за темою.
 • статті з оглядами товарів чи послуг по даній категорії

SEO – оптимізація

Оптимізація пошукових систем або короткий варіант SEO (Search Engine Optimisation) – це процес отримання вашим  веб-сайтом рангу, що займає що дозволяє йому займати високі позиції в   пошукових системах, наприклад, як Google.  SEO- оптимізація може бути досить складним процесом, який точно вимагає певних знань та практичних навиків. Проте, існують основні кроки, які є спільними при виконанні SEO-оптимізації для будь-якого сайту. Ось декілька корисних порад, як покращити свій сайт з точки зору SEO:

 • незалежно від того, чи створюєте ви абсолютно новий текст або працюєте з існуючими публікаціями, вам потрібно буде оптимізувати їх для рейтингу в Google.Це передбачає безліч досліджень, копірайту та інших факторів;
 • розбудова мережі гіперпосилань. Зворотне посилання – це посилання на ваш веб-сайт з іншої сторінки.Це розглядається як показник того, наскільки важливим чи корисним є ваш контент пошукових системах.Іншими словами, наявність великої кількості якісних зворотних посилань є досить впливовим фактором у високому рангуванні сайту пошуковими системами.

 Зовнішні фактори

Якщо вам зробили новий сайт, то для початку потрібно робити все, що якомога більша кількість людей дізналася про нього, а також «познайомити» його із пошуковими системами.   Отже, додаємо сайт в усі пошукові системи, створюємо групи, сторінки в усіх соціальних мережах, які присвячені компанії чи бренду і намагаємося залучити максимальну аудиторію.

Аналітика сайту  

Обов’язково для відстеження інформації про відвідування та поведінки на сайті користувачів необхідно проводити аналіз багатьох факторів:

 • скільки користувачів зайшло на ваш сайт протягом місяця;
 • скільки відбулося переглядів сторінок та які саме сторінки були найпопулярнішими;
 • показники відмов – скільки користувачів переглянули лишень одну сторінку вашого сайту та покинули його;
 • який середній показник часу перебування користувачів на вашому сайті

Також потрібно відстежувати багато інших показників, які дають розуміння про поведінку користувачів вашого сайту, а також його слабкі та сильні сторони.  Для аналізу цих факторів використовується, як правило, Google Analitycs.