Картинки по запросу богородчани свято-троїцький храм

На їхню підтримку до нашого райцентру з ночі заїжджали машини навіть з Тернополя і Чернівців. Однак богородчанці, численно зібравшись у Палаці культури, проголосували за перехід у помісну Українську Православну церкву.

Ось як піп тікав під гімн України. Ще треба щось комусь пояснювати?

Опубліковано Святославом Никоровичем Неділя, 3 лютого 2019 р.

Прихильники УПЦ МП заявили, що «попри очевидні утиски влади, представників політичних та релігійних організацій, релігійна громада Петра і Павла смт. Богородчан буде й надалі відстоювати своє право на вільне сповідання релігії та можливості молитись у власному храмі». Що ж, нехай моляться. Але, по-перше, відповідно до закону, вони мають перереєструватися в Російську православну церкву в Україні.

По-друге, все-таки нехай моляться десь інде, бо Домініканський костел – це їхній храм, як вони про це постійно заявляють. Договір про безоплатну оренду культової споруди був розірваний з громадою УПЦ МП ще у квітні 2017 року. Віднині храм належить богородчанській громаді. Його долю після реєстрації громади св. Петра і Павла в помісній Українській Православній церкві визначить районна рада, пишуть Версії з посиланням на Слово народу.

Нагадаємо, у Богородчанах релігійна громада перейшла до Помісної церкви України (фото та відео)