Обнадійливі статистичні дані дозволяють говорити про значне зниження інфікування коронавірусом на Прикарпатті. Регіон майже два місяці тримався у трійці лідерів по кількості діагностованих випадків COVID-19. Але вже три тижні спостерігається “стабільний спад”.

Про це на онлайн-брифінгу 25 травня повідомив голова Івано-Франківської Ода Віталій Федорів, пишуть Версії.

“На перших брифінгах ми відмічали, що спостерігається аналогія, як і з пташиним грипом в 2008 році. Наша область першою ввійшла в таку негативну статистику. В дечому зараз подібна ситуація і з коронавірусом”, – відмітив очільник Прикарпаття.

Пік захворюваності припав на передвеликодній тиждень та великодні свята.

“Найвищий рівень захворюваності в області фіксувався з 10 по 22 квітня. Починаючи з 4 травня в області спостерігається зниження рівня захворюваності. За останні три доби лабораторний центр обстежив 637 осіб, з них вперше звернулося за медичною допомогою 127, решта – повторно або з профілактичною метою”, – повідомив Віталій Федорів.

Втім влада Прикарпаття не поспішає робити заяву про вихід з карантину.

“Ми переживаємо. Боїмося, чи ми не зарано повірили в те, що небезпека минула. Тому при кожному послабленні карантину ми просимо всіх, хто відновив свою діяльність, з відповідальністю ставитись до карантинних обмежень та заходів, які прописані в правилах ведення тієї чи іншої діяльності. Хочемо говорити, що пік пройшов, але давайте ще тиждень-два почекаємо”, резюмував голова ОДА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!