Шість прикарпатських громад створять спільний бренд Бойківщини - Західний  кур'єр

Його організувала ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” у громадському просторі “Вулик”, що на Долинщині.

Українці побачать, як маленькі і дорослі вигодяни разом з Лесею Нікітюк відновлювалюватимуть давнє ремесло – сіноплетіння. Також будуть танці і співи, а ще спогади бойків про далеке минуле, перекази призабутих історій горян.

Не обійдеться і без смачного. Під час фестивалю ґаздиня 200-літньої хати навчить ведучу програми готувати бойківські страви.

Екскурсію фестивалем команді “Le Маршрутка” провела керівниця “Молодої Просвіти Прикарпаття” Євгенія Бардяк.

За її словами, громадська організація ще влітку отримала запит від знімальної групи з проханням допомогти їм показати цікаве Прикарпаття. Було декілька варіантів, куди їхати, але продюсери вирішили знімати бойківщину.

“Наша команда реалізує на рік декілька проєктів і всі вони успішні. Але для нас також важливо, аби вони отримали відповідне висвітлення. Про всю свою роботу пишемо на нашій офіційній сторінці у фейсбук, а також спілкуємося з журналістами. Ми постійно знаходимося в інформаційному полі. Так нас бачать не тільки у межах однієї області. Своєю активністю ми привертаємо увагу відомих людей і команд, таких як “Le Маршрутка”. А це означає, що можемо виконувати свою роботу на ще один рівень вище та залучати широке коло зацікавлених у вирішенні проблемних питань Прикарпаття”, – розповіла Євгенія Бардяк.

Подивитися випуск програми про бойківщину можна буде 21 листопада, о 12:00, на Новому каналі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!