Незабаром їх чекає зовнішній контроль. Після чого кількість виробників, які мають право виготовляти “сертифіковану” гуцульську бриндзю, збільшиться.

“7 виробників Асоціації Карпатських Ватагів успішно пройшли внутрішній контроль та рекомендовані до проходження зовнішнього контролю”, – повідомив у мережі начальник відділу туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

Весь попередній тиждень експерти проекту “Географічні зазначення в Україні” разом з комісією внутрішнього контролю Асоціація Карпатських Ватагів провели на полонинах Верховинщини. Вони перевіряли виробників на дотримання специфікації виробництва бриндзи і санітарно-гігієнічних вимог. У підсумку – 7 виробників, які успішно пройшли внутрішній контроль, рекомендовані до проходження зовнішнього контролю.

“Дане рішення було ухвалене на зборах Асоціації, що відбулися наприкінці тижня. Крім того, на зборах було узгоджено інструменти і внесок членів Асоціації у промоцію майбутнього географічного зазначення «гуцульська коров’яча бриндза»”, – йдеться на сторінці Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні.

Тож незабаром в Карпатах може з’явитися ще один бренд – “гуцульська коров’яча бриндза”.

Найближчим часом також заплановано провести засідання комісії з органолептичного оцінювання.

Світлина від Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні.

Світлина від Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!