http://risovach.ru/upload/2012/09/templ_1346834364_orig_Tipichnyj-gopnik.jpg

 

 

Як інформує прес-служба міського суду, для з’ясування обставин справи перед Івано-Франківським міським судом постало двоє мешканців Івано-Франківської області: 20-річний житель Тисмениці та 25-річний раніше судимий чоловік, який проживав в одному із приміських сіл Івано-Франківська.

 

Судом було встановлено, що зустрівшись приблизно о півдні біля ІФНТУНГу, підсудні вирішили напасти на якусь із випадкових перехожих (у молодшого з нападників був при собі газовий балончик) та пограбувати її.

 

За деякий час вони побачили на вулиці свою майбутню жертву та підійшли до неї. Один зі злочинців бризнув в обличчя потерпілій із балончика, а другий вирвав з її рук сумочку, в якій були гроші, два телефони, фотоапарат та документи, після чого обидвоє почали втікати.

 

Оговтавшись після нападу жінка почала кричати та наздоганяти молодшого із нападників. На її крики про допомогу відгукнувся незнайомий чоловік і вони разом затримали грабіжника, після чого доставили його у відділок міліції. Там жінка за фотокартками впізнала і другого нападника.

 

В судовому засіданні підсудні свою визнали повністю та просили суд їх суворо не карати, проте потерпіла, яка отримала хімічні опіки, була зовсім іншої думки.

 

Враховуючи всі обставини даної справи Івано-Франківський міський суд засудив 20-річного мешканця Тисмениці за ч. 2 статті 187 Кримінального Кодексу України та призначив йому покарання у вигляді двох років та шести місяців позбавлення волі із відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі.

 

Другого нападника, раніше судимого 25-річного мешканця Івано-Франківська, суд засудив за ч. 2 статті 187 та ч.2 статті 389 Кримінального Кодексу України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі із відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі.

 

Крім того нападникам доведеться відшкодувати матеріальні та моральні збитки потерпілої. А це понад 8 тисяч гривень.