Сергій Бубка / noc-ukr.org/

З цієї нагоди на Прикарпаття завітав президент національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка, пишуть Версії з посиланням на TV Karpaty. Він говорить, що ця спортивна школа дала Україні багато видатних спортсменів.

Василь і Роман Вірастюки, і Христина Стуй, і можна перечисляти дуже багато. Навіть ваш губернатор тут навчався і був легкоатлетом, метальником. Тому я впевнений, що ОДЮСШ дає дуже позитивний рух вперед”, – каже Сергій Бубка.

Мирослав Карабін рік очолює спортивний заклад. Каже, що зараз тут працює багато справжніх фахівців але належного фінансування немає.

На рівні держави виділяються зовсім мізерні кошти для фізичної культури і спорту. Це треба піднімати на рівні держави і, звичайно, і обласна рада має піднімати це питання, щоб виділялись кошти для фізичної культури і спорту. Тому що, це – наші діти, це – здоров’я наших дітей“, – каже в. о. директора ОДЮСШ Мирослав Карабін.

Зараз головна проблема спортивної школи – відсутність достатнього місця для тренувань. Адже існуючі зали замаленькі для тієї кількості спортсменів, які наразі займаються в ОДЮСШ.

Дирекція закладу має проект реконструкції залів ОДЮСШ. Зараз ведуться перемовини з владою щодо фінансування реалізації цього проекту.