Днями депутат міської ради організував для мешканців вул. Незалежності 152-152а покіс трави.

Між людьми, які проживають в цих будинках, і КП МІУК, яке їх обслуговує, є деякі непорозуміння. Комунальне підприємство відмовляється косити на цій ділянці землі, оскільки не відповідає за неї, а шаховий клуб “Дебют”, який знаходиться поруч, косить траву, але тільки частково.

Світлина від Мерінов Віталій.

Тому за допомогою мешканці Незалежності вирішили звернутися до Віталія Мерінова.

«Їм неприємно було дивитись на траву вище колін, в якій збирається сміття! Тому я вирішив посприяти вирішенню проблеми. Я постійно підтримую такі акції, оскільки вважаю, що об’єднавшись, небайдужі активісти можуть перетворити Івано-Франківськ на справжнє комфортне місто, де мешканці задоволені своїми дворами, будинками. Тому, в міру можливостей, стараюсь допомагати людям в таких випадках», – розповідає депутат.

Світлина від Мерінов Віталій.

 

До слова, це уже не вперше Віталій Мерінов сприяє покращенню благоустрою в будинках і дворах Івано-Франківська. Так, за сприяння депутата було закуплено енергозберігаючі лампи у під’їзди по вул. Ольги Кисілевської; кроновано дерева по вул. Микитинецька, Нова, Незалежності; пофарбовано відпочинкову альтанку по вул. Надвірнянська; встановлено смітники перед будинками по вул. Нова; та багато іншого.

Світлина від Мерінов Віталій.

Окрім того, зовсім нещодавно Віталій Мерінов спільно з активістами взяв участь у толоці на Тисменецькій, також долучився до загального прибирання на міському озері.

Світлина від Мерінов Віталій.