Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у щоденному включенні розповів про деякі кадрові призначення. Каже, що акцент робив на професійних досягненнях і політичній приналежності до різних партій. Відтак вже на найближчій сесії міської ради рекомендуватиме кандидатури своїх заступників, пишуть Версії.

“Заступником своїм буду призначати пана Олександра Левицького з “Батьківщини”. Він буде відповідати за охорону здоров’я, за соціальний захист, молодь і спорт. Пан Олександр показав себе кваліфікованим заступником міського голови. Дуже важливо, що пан Олександр є представником “Батьківщини” – це партія, яка підтримала мене в першому турі виборів міського голови і завжди підтримувала. Тому пан Олександр буде керівником цього напрямку”, – пояснив свій вибір Руслан Марцінків.

Міський голова відзначив, що його заступники матимуть певну особливість в роботі. Крім того, що вони відповідатимуть за конкретний напрямок розвитку міської громади та ще й дехто з них очолюватиме департаменти або управління.

“Багато галасу наробила моя рекомендація на призначення Петра Шкутяка. Хочу сказати, було зверненння представників Європейської солідарності про Петра Шкутяка. Незважаючи на те, що була достатньо критична компанія з боку ЄС, але я вважаю, що сьогодні великим плюсом є проукраїнськість нашої каденції і розвитку міської ради. Дуже важливо, що ми в непрості часи, коли будемо мати економічні виклики наступного року, об’єднуємося і рухаємося вперед. Для мене дуже важливі зауваження тих, хто не голосував за мене, я готовий до них прислухатися і чути думки з різних політичних сил”, – зазначив мер.

Головою земельної комісії оренди й майна Руслан Марцінків має на меті пропонувати призначити пана Руслана Терешка, представника “Батьківщини”.

“Дуже багато з “Європейської солідарності” – більше половини від фракції хоче в цю комісію і це зрозуміло тому, що більшість ЄС в міській раді – це забудовники. Але Руслан Терешко – це людина, яка дуже добре справляється з посадою керівника Локомотиворемонтного заводу. Він є союзником”, – пояснив очільник міста.

Першим заступником міського голови буде призначена Вікторія Сусаніна.

“Вона себе показала з хорошої точки зору. У неї буде відповідальність – фінанси, Управління капітального будівництва, а також архітектура і будівництво буде під її наглядом. Буду старатися призначати побільше жінок на посади. Тому першим заступником буде Вікторія Сусаніна. А Микола Вітенко залишиться заступником, але буде займатися орендою майном, контролем. Дуже важливо зараз – комунальні ресурси, нова нормативно-грошова оцінка, інвентаризація земель, наведення порядку, щоб ми отримали додаткові доходи до міського бюджету. Микола Вітенко залишається заступником. Надіюсь, що він стане членом бюджетної комісії обласної ради і буде допомагати місту Івано-Франківську”, – продовжив Марцінків.

Про подальші призначення міський голова пообіцяв повідомляти згодом. Однак зазначив, що кожен з кандидатур повинен вже за рік роботи показати позитивні результати роботи.

“Кожен з них повинен показати конкретні результати за рік роботи. Говоримо про те, що цей виконком, в тому числі і старости, будуть призначатися на один рік для того, щоб подивитися, як люди спрацюють. Тому не треба робити з цього трагедії. Будь-які призначення повинні йти на користь нашої територіальної громади”, – резюмував мер.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!