Букмекерська контора Gorilla: огляд ставок на кіберспорт

Ставки на кіберспорт – саме з них починалася букмекерська контора Gorilla. Знайти цим розділом можна завершувати з будь-якої сторінки сайту в верхньому горизонтальному меню. Букмекер відкриває доступ для ставок на кіберспорт по таким іграм:

  • CS:GO;
  • Dota 2;
  • Overwatch;
  • FIFA;
  • LOL та інші!

 

Для беттерів доступні ставки по ходу матчу в режимі Live, а також в прематч. Поставити можна як ординар, так і експрес-ставку, об’єднуючи кілька прогнозів за одним купоном. На великі турніри компанія пропонує не тільки широкий розпис і високі коефіцієнти для гри на гроші, але й можливість брати участь в акціях і турнірах з значними призовими фондами і подарунками.

Вигідні коефіцієнти в ставках на кіберспорт

Багато рейтингів вказують на вигідні коефіцієнти в розписах БК Горила. Мінімальна маржа і швидке виведення коштів без обмежень, дозволяє гравцям робити найсміливіші ставки на кіберспорт.

Найчастіше коефіцієнти починають збільшуються по ходу бою, коли вони в самому розпалі. Такими можливостями користуються досвідчені беттори, які добре розбираються в обраних дисциплінах. У прематч форматі адміністрація БК Горила змінює множники лише в міру популярності прогнозів на конкретну подію. Тут ви не знайдете різких змін коефіцієнтів. Тому навіть незадовго до початку поєдинку, прості множники будуть відповідати поточній формі і силі суперників і перевищуватимуть аналогічні показники в інших БК.

Трансляції кіберспортивних подій

Киберспортівні матчі популярні у гравців, що віддають перевагу лайв-ставкам, ще й з тієї причини, що майже на кожну гру БК надає відеотрансляції. Ви зможете в хорошій якості переглядати битви і робити актуальні ставки за рахунок трансляцій кіберспортивних подій.

Онлайн-трансляції найкраще відкривати в новому вікні. Ще одним зручним варіантом буде використання мобільного додатку для парі на кіберспорт, а на моніторі ПК відслідковувати гру в прямому ефірі. Тим самим ви зможете заощадити чимало часу і укласти парі до зміни коефіцієнтів.

Щоб знайти трансляцію гри, необхідно натиснути на матч в лінії, тим самим перейшовши до повного розпису. Там буде представлений програвач або буде написано, що ще трансляція недоступна.

Сайт БК Gorilla дозволяє робити ставки на комп’ютерні ігри за найвищими коефіцієнтами, а простий інтерфейс допоможе знаходити потрібні комп’ютерні баталії та бажані результати на них в лічені секунди.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!