“Буковель” нарешті вирішив піти на карантин і достроково припинив зимовий сезон

Про це повідомив в соціальній мережі Фейсбук колишній нардеп від Прикарпаття Олександр Шевченко (Olexandr Shevchenko):

ТК “Буковель” вирішив тимчасово призупинити свою роботу !
Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу витягів та достроково закінчити зимовий сезон 2019-2020.

Буковель долучається до жорсткого карантину на всі послуги на всій території комплексу. І припиняє від завтра приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті.
Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго.

Станом на зараз, не має жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту – це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей, а це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати.
Основною причиною нашого рішення є відсутність достовірної інформації. На жаль, на сьогоднішній день, є багато питань, на які нам з вами влада не дає чіткої відповіді. Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з закордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені?

Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов’язань самоізоліяції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів? Все це, та багато іншого, на разі, без чіткої відповіді. Саме тому, ми вирішили не ризикувати здоров’ям наших гостей і прийняли рішення про дострокове завершення зимового сезону.

Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях “Буковель” на найближчий період то їм не варто за це переживати. Всім нашим гостям, які через дані обставини не зможуть скористатись заброньованими послугами, просимо писати звернення на пошту [email protected] bukovel.com для вирішення всіх питань.
Бажаємо вам здоров’я, та до зустрічі після карантину.

Буковель – серце Карпат.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!