Результат пошуку зображень за запитом "бурштинська ТЕС"

Проте, Бурштинська ТЕС втретє не допустила екологічну інспекцію до проведення перевірки.

У прес-службі компанії ДТЕК Енерго, до якої належить Бурштинська ТЕС, пояснили ситуацію:

Вчора Бурштинська ТЕС була вимушена відмовити у допуску Державній екологічній інспекції Карпатського округу, оскільки Держекоінспекцією в черговий раз не виконані вимоги чинного законодавства, зокрема на час перевірки як й у попередні рази не затверджено та не оприлюднено уніфіковану форму актів з переліком питань, що відповідають Постанові Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 342.
Як тільки органи контролю належно оформлять усі документи, згідно вимог законодавства, то зможуть провести перевірку на ДТЕК Бурштинська ТЕС

9 вересня на території золовідвалу №3 Бурштинської ТЕС спостерігалось пиління, спричинене потужним поривчастим вітром. Пил здіймався з під’їзних шляхів, створених підрядником для виконання робіт по нарощуванню відвалу. Під час проведення будівельних робіт на золовідвалі передбачено заходи з пилоподавлення (полив доріг за допомогою машин), але через потужний вітер верхній прошарок пилу на дорозі не встигав накопичити вологу.

Для локалізації пиління було задіяно поливочний транспорт Бурштинської ТЕС та пожежні машини.

Наразі погодні умови покращилися і ситуація стабілізувалася.

На золовідвалі №3 тривають будівельні роботи щодо нарощування ярусів. Під час та після завершення будівництва на золовідвалі буде продовжувати функціонувати система пилоподавлення, – повідомляє прес-служба ДТЕК Енерго.