Сергей Акимович: Если предприятие украинское, то нет, мы не имеем планов ограничить их в бизнесе

Керівник “Штабу блокади торгівлі з окупантами”  Сергій Якимович прокоментував заяву нардепа від “Самопомочі” Семена Семенченко про те, що він змусить Кабмін забрати Бурштинську ТЕС в державну власність. Про це пишуть Версії з посиланням на Гордон.

“Штаб блокади торгівлі з окупантами” збирається блокувати в Україні роботу тільки компаній з російськими інвесторами, заявив начальник “Штабу блокади торгівлі з окупантами” Сергій Якимович в коментарі “Українським новинам”.

Якщо підприємство українське, то ні, ми не маємо планів обмежити його в бізнесі. Може бути, партія” Самопоміч “бачить в цьому сенс. Але нам ніхто нічого не говорить і не диктує, ми самі в штабі приймаємо рішення. Сьогодні ми ведемо мову про компанії з російськими інвесторами. Ми будемо аналізувати такі компанії, такі компанії не мають права працювати в Україні“, – сказав Якимович.

Ініціювати повернення Бурштинської ТЕС в державну власність Семенченко пообіцяв в інтерв’ю виданню “Цензор.НЕТ”. Нардеп заявив, що компанія Ахметова не виконує свої інвестиційні зобов’язання, і тому там повинні провести перевірки антимонопольний комітет і Фонд держмайна.

Ми його заберемо. Просто заберемо фізично. Змусимо уряд забрати його в держвласність“, – цитує політика видання.

Бурштинська ТЕС розташована в Івано-Франківській області на перетині ліній електропередач з України, Угорщини, Румунії та Словаччини, входить до складу “ДТЕК Західенерго”. Станція забезпечує покриття внутрішнього споживання для 3 млн чоловік і передачу на експорт до 645 МВт енергії, повідомляє офіційний сайт корпорації.