Минулого року місцеві мешканці звернулись за допомогою до народного депутата України від Прикарпаття Юрія Солов’я. Парламентар одразу відреагував на звернення і добився виділення одного мільйона гривень на ремонт будівлі. Тож вже цього року стецівчани зможуть відвідувати концерти та різні урочистості в повністю відремонтованому клубі. Про відновлення будинку культури мріяв ледь не кожен мешканець Стецевої. Тут завжди збирались творчі колективи, показували вистави, навіть, приїжджали артисти цирку. Тому на ремонт місцеві чекали з нетерпінням, розповів сільський голова Василь Лічук, пишуть Версії.

«У нас дуже співочий народ, завжди концерти, цирк приїжджав. А через аварійну стелю, людям не було де займатись співом. Вся громада потребувала, щоб ми відновили цей будинок культури і щоб він запрацював», – зазначив Василь Лічук.

Про свою проблему стецівчани розповіли Юрію Солов’ю навесні минулого року. А вже влітку необхідна сума для ремонту будинку культури надійшла на рахунок управління капітального будівництва Снятинського району. А саме один мільйон гривень – кошти виділили з Державного бюджету. І відразу розпочали роботи з реконструкції приміщення.

«Завдяки Юрію Ігоровичу гроші ці були виділені. Адже, заклад роками очікував на ремонт», – розповів Микола Пішак, перший заступник голови Снятинської РДА.

Найосновніша проблема – це стеля, яка за словами фахівців, перепріла та осіла майже на півметра. Її потрібно було демонтувати і замінити новою. Адже, приміщення було побудоване ще в 1950-х роках минулого століття. Завдяки виділеним коштам, майстри крім того, що замінили стелю також відновили і старовинну ліпнину, щоправда вже в сучасних матеріалах.

«Був час все закривати. Прийшов час відновлювати та відкривати. Сьогодні без перебільшення найкращий та один з найбільших будинків культури Прикарпаття в с. Стецевій після багаторічної перерви знову відчинив свої двері. І не просто відчинив, а відчинив з надзвичайно потужною програмою місцевих дорослих та дитячих колективів», – відзначив народний депутат України Юрій Соловей.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Опубліковано Юрієм Соловеєм 15 квітня 2018 р.

Опубліковано Юрієм Соловеєм 15 квітня 2018 р.

Опубліковано Юрієм Соловеєм 15 квітня 2018 р.