Ситуація з розрахунками за спожиту електроенергію КП «Водотеплосервіс» суттєво погіршилася за останні місяці. Підприємство не тільки не розрахувалося з боргами, а й накопичило нові.

 1

Станом на сьогодні, 26 березня, сума заборгованості КП «Водотеплосервіс» перед ПАТ «Прикарпаттяобленерго» становить 1028,1 тис. грн. – в тому числі заборгованість за січень 2013– 191,7 тис. грн., за лютий 2013-836,4 тис. грн.

Як повідомили в енергокомпанії, превентивні заходи з вимкнення від мережі адміністративних будівель підприємства-боржника, що мали місце два тижні тому, не дали очікуваних результатів. Неодноразові обіцянки розрахуватися за світло, так і залишилися невиконаними, а усі перемовини, численні гарантійні листи та плани з реструктуризації боргу ні до чого не призвели. Звернення енергетиків до місцевої влади з проханням вплинути на вирішення цієї ситуації теж виявилися неефективними.

Тож, згідно до норм чинного законодавства, зокрема, ст. 26 Закону України «Про електроенергетику», п. 7.5. Правил користування електричною енергією затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 у редакції постанови НКРЕ від 22.11.2006 № 1497, енергокомпанія зобов’язана припинити електропостачання об’єктам КП «Водотеплосервіс» уже в четвер 28 березня.