Через борги за електроенергію у Німшині на Прикарпатті відключили очисні споруди

Це підприємство обслуговує жителів Бурштина – 16 тисяч людей. Електроенергію відключили 20-го листопада о 13:15. Припинення роботи повітряного компресора призводить до загибелі бактерій, які очищують нечистоти. Через це могла виникнути надзвичайна ситуація техногенного характеру – у воду скинуть неочищені стічні води, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

У плановому режимі роботи комунальне підприємство скидає очищену воду у Дністер в обсязі 4 тисячі метрів кубічних за добу, а це – приблизно 165 метрів кубічних в годину. На очисних спорудах встановлено повітряний компресор – 90 кВт та два насоси по одному кіловату.

Для того, щоб запобігти підтоплення машинного залу та електрообладнання на очисних спорудах КП “Житловик” на місці працювали рятувальники.

За кілька годин о 17:20 електропостачання каналізаційних очисних споруд КП “Житловик” у селі Німшин відновили у повному обсязі.

Нагадаємо, ще п’ятого листопада кореспонденти Суспільного Карпати повідомляли про те, що без електропостачання можуть залишитися очисні споруди у селі Німшин. АТ “Прикарпаттяобленерго” буде змушене припинити сюди подачу електрики через борги комунального підприємства, що розташоване у місті Бурштин.

Наступного дня міська голова Бурштина Роксолана Джура запевнила, що це питання врегулюють – очисні споруди у селі Німшин Галицького району не від’єднають від електропостачання. За її словами, питання щодо припинення електрики виникло через те, що змінюється очільник міста. Громадою у наступні п’ять років керуватиме Василь Андрієшин.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!