Про це під час ефіру у соцмережі розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він підкреслив, що вважає необдуманим рішення щодо запровадження червоної зони в Івано-Франківську, а також те, що все повинно бути закритим – необґрунтованим, пишуть Версії.

“Ми розпочали поетапне відкриття дитячих садочків. Також з наступного тижня – поетапне виведення початкової школи 1-4 класи і протягом декількох днів будемо відстежувати, яка ситуація. Через два тижні сподіваємося запустити повністю школу на навчання”, – відзначив мер.

Очільник Івано-Франківська додав, що кількість пацієнтів в лікарнях зменшується. Зокрема, в міських закладах є 265 осіб. З них міських жителів – 234.

“Є позитивна динаміка. Я вважаю, що сьогодні є всі передумови, щоб знімати червону зону. Вважаю, вимоги батьків є обґрунтованими і такими, які вимагають від нас злагодженої юридичної й іншої роботи. Цей тиждень поетапне відкриття дитячих садочків. Наступний – початкова школа і через два тижні – повноцінна школа. За цей час ми будемо бачити, які тенденції є”, – резюмував Руслан Марцінків.

Міський голова підкреслив, що місто забезпечило всім необхідним, що передбачається рекомендаціями Міністерства освіти, для роботи навчальних закладів.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!