УЄФА дозволив четверту заміну в додатковий час футбольного матчу ...

 Командам тепер буде дозволено проводити п’ять замін та не використовувати VAR.

Про це повідомляє офіційний сайт IFAB. Починаючи з відновлення поточного сезону за один матч буде дозволено здійснювати по п’ять замін. Максимум три заміни будуть дозволені протягом ігрового часу, а ще дві команда може використати під час перерви, аби не створювати додаткових затримок поєдинку. У лігах матимуть право самостійно ухвалювати рішення, чи вводити це нове правило.

Тимчасова поправка вноситься через те, що матчі мають бути зіграні у стислий період з напруженим графіком, що може вплинути на здоров’я гравців, збільшити ризик травмування, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Додаткові роз’яснення IFAB:

  • Якщо обидві команди здійснюють заміну одночасно, це вважатиметься однією з трьох використаних можливостей для кожної команди.
  • Невикористані заміни можна буде застосувати в додатковий час.
  • Зворотні заміни заборонені.

IFAB та FIFA на подальшому етапі визначать, чи потрібно буде подовжувати цю тимчасову поправку (наприклад, щодо змагань, які мають бути завершені в 2021 році).

Також ліги матимуть право самостійно вирішувати, чи використовувати відеоасистент арбітра (VAR). Якщо ж у чемпіонаті все-таки вирішено його застосовувати, то всі закони VAR лишаються без змін.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!