З опублікованих документів виходить, що 23 березня прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк підписав наказ, яким звільнив Попика за систематичне порушення закону про прокуратуру, правил прокурорської етики та втручання в роботу інших посадових осіб, в тому числі шляхом публічних висловлювань. Крім того, Попик поширював пости, які “підривають довіру до органів Прокуратури України”.

Так, 21 лютого цього року прокурор Попик написав в Facebook: “Коли слухаю прямі ефіри з А. Матіосом – пригадую одну поезію.
“Мне сказала одна змея, что судьба у каждого своя. Но я то знал, что жить нельзя изворачиваясь и скользя”.
Так сказав і жив поет Леонід Мартинов. Але це не для тебе, Анатолій? Правда ж?“, – пишуть Версії з посиланням на сторінку екс-прокурора.

Крім того, Попик писав в Fb, що український уряд, «прикривається ідеєю євроінтеграції, щоб продовжувати грабувати народ України», що він ненавидить держава, яка не забезпечує прав громадян. Ще він поширював образливі публікації на адресу президента Порошенко, створені іншими користувачами, передають Версії з посиланням на Цензор.

У своїх поясненнях Генінспекціі ГПУ, Попик сказав, що його Fb-публікації були критичними, а не образливими. Мовляв, так виявляв свою громадянську мужність і прокурорської етики не порушував.

Світлина від Олега Попика.

Світлина від Олега Попика.

Світлина від Олега Попика.

Олег Попик працював в органах прокуратури з 2001 року. На посаді прокурора Косівського відділу Коломийської прокуратури працював з 1 червня 2016 року і займався питаннями захисту дітей.