У 2008 році, місцева влада на території села, після повені збудувала кілька переїздів (мостів), які ведуть до однієї або двох приватних будинків.

Один із мостів, який збудований у 2008 році

А переїзд, який по вул. Шевченка (навпроти адміністративного приміщення, колишня Кальнянська сільська рада), який з’єднує іншу частину села, що веде до садочка, церкви, цвинтаря та інших жителів даного села вчинила безглузді дії, щодо вказаного переїзду, а саме засипали зверху труби цеглою та камінням, хоча обговорювалось питання щодо заміни труби (яка діаметром 140 см.) на бетонні плити (як на фото вище), або на ще одну трубу такого ж діаметру, адже при сильних опадах потік води не вміщається в трубу і затоплює моє та інших жителів подвір’я, господарські будівлі та дорогу.

На місці металевої труби, колись стояв дерев’яний міст і підтоплень ніколи не було.

Труба, через яку протікає потічок

Однак при будь-яких поганих погодних умов (відбувається практично кожного року), а саме сильний дощ, злива, потічок не встигає проходити через вказану трубу (не вміщається в трубу), до цього потічка приєднується потік води з дороги біля колишньої Кальнянської сільської ради та інших схилів, і розливається на моє та інших жителів подвір’я та в подальшому потічок переливається через переїзд та затоплює дорогу.

Наслідки від розливання потічка, та недолугої труби (вузька та мала), яка не в змозі пропустити  великої кількості води. Фото 22 червня 2020 року

Через великі зливи та високих рівень води у мене немає чистої води в колодязі, що для мене являється основним доступом до питної води, – розповідає чоловік.

На неодноразові прохання мої та інших жителів ніхто не звертає уваги  !

На даний час місцева влада хоче витратити кошти (тобто закопати в землю) та засипати даний переїзд каменем, який повторить помилки минулих років і не вирішить проблеми жильців села, оскільки через дану трубу постійно відбуваються затоплення.

Я прошу виділити кошти та збудувати міст (переїзд), який не буде підтоплювати моє та інших жителів села подвір’я, господарські приміщення та  приватні будинки.

Вважаю, що проблема, яка описана у цьому зверненні є критично важливим для мешканців села Кальна, тому прошу від Вас вжити усіх можливих дієвих заходів щодо розгляду звернення.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!